Jak aplikować?

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Jeśli znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie, skontaktuj się z nami uzupełniając formularz na dole strony. Aplikuj teraz. O wyborze odpowiedniego kandydata decydyje kolejność nadesłanych aplikacji. Jeśli Twoje doświadczenie zawodowe jest odpowiednie na dane stanowisko, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę kwalifikacyjną. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na podstawie fińskiej umowy o pracę. Gwarantujemy swoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy, adekwatne do kwalifikacji wynagrodzenie, ustawowe dni wolne, opiekę zdrowotną służby medycyny pracy. Zapewniamy pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem w Finlandii.
Zawsze jesteśmy zainteresowani wykwalifikowanymi pracownikami, więc jeśli nie możesz teraz znaleźć odpowiedniego miejsca pracy dla siebie, skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą. CV kandydatów zapisywane jest w nowoczesnym systemie rekrutacyjnym, dzięki temu nasi konsultanci szybko odnajdują właściwych kandydatów.

Dla osób poszukujących pracy

Spawacz

Operator maszyn CNC

Laminarz

Lakiernik/malarz przemysłowy

Daria Kapusta

Kierownik ds. rekrutacji

Daria Kapusta, kierownik ds. rekrutacji, pochodzi z Polski, ale od ponad dziesięciu lat mieszka i pracuje w Finlandii. Daria jest odpowiedzialna
za koordynację całego procesu rekrutacyjnego. Dba o to, aby wszystkie formalności od publikacji ogłoszenia do rozpoczęcia pracy przebiegały bezproblemowo. Pozostaje w kontakcie z klientem jak i z pracownikiem, przez cały okres trwania współpracy.

Daria podchodzi do ludzi ciepło i radośnie. Troszczy się o komfort swoich pracowników oraz o to, aby współpraca przebiegała miło i sprawnie.

Proces rekrutacyjny

annons

Opis stanowiska i publikacja ogłoszenia

rekry dobra

Analiza CV

dobra rekrytering

Rozmowa kwalifikacyjna

Weryfikacja doświadczenia
i kompetencji kandydata

annons

Zatrudnienie

dobra utrustning

Zapewnienie narzędzi
do pracy

arbetsgivar ansvar

Odpowiedni pracownik
na odpowiednim stanowisku

Kontakt

Tel.: + 358 44 978 0540
Adres e-mail: daria.kapusta@dobrafinland.fi

Dobra Finland Oy Ab

Jaakonkatu 13

68600 Pietarsaari